SLUŽBY

Čím se můžete doplnit

Naše filozofie

Naší filozofií je podporovat fyzické zdraví, mentální stav a celkový výkon co nejefektivněji. Zaměřujeme se tedy nejprve na oblasti, kde je největší přínos s vynaložením co nejmenších prostředků - nejlepší poměr cena/výkon.

U profesionálního sportu se počítají setiny sekund a každý milimetr, ale v běžném rodinném a pracovním životě nám jde často hlavně o to, abychom neopomenuli některou základní proměnnou celkové rovnice zdraví:

  • Základní složky, které naše tělo přijímá - voda, kyslík a živiny
  • Buňky a tvorba buněčné energie
  • Činnost nervů a hormonů
  • Zdravá mysl a tělo = spokojený a naplněný život.
  • Změřujeme se na efektivní přínosy toho nejlepšícho co víme
  • Přidáváme články, které můžete studovat a praktikovat jejich obsah 
  • Máme pro vás e-shop s produkty, které efektivně zlepšují naše zdraví 

Zní to jednoduše, že? A opravdu v základu to takto jednoduché je. Zkuste si vybavit situaci, kdy na vás byl někdo nepříjemný. Například partner, šéf, kolega nebo kamarád. Možná jste se zamýšleli, proč se k vám takto chová a často bez zjevné příčiny. Fakt je ten, že velkou měrou to může být způsobeno tím, že je nevyspalý, hladový, má hormonální nerovnováhu nebo třeba trpí nedostatkem paliva pro tvorbu nervového signálu. Proto vám přinášíme možnosti, jak si své zdraví postavit lépe. 

Dům nepostavíte bez cihel. Stejně tak nepostavíte dobře fungující tělo a dobrou náladu bez hormonů a kvalitního nervového signálu. Ty se tvoří z přijímaných živin. Jaké živiny to jsou? Tak tuhle cestu, půjdeme s Doplňse.cz s vámi. 

Voda, kyslík, živiny ze stravy jsou zdroji energie na biologické úrovni. Díky nim můžeme dělat denně tisíce činností, pracovat, užívat si čas s rodinou a přáteli, řešit cokoliv, co život přinese s klidem a nadhledem.

 

Kdo jsme??

Vlastně jsme úplně normální lidé, kteří mají docela podobné radosti i strasti v našich životech. Jsme banda kamarádů, přátel a lektorů, které velmi baví téma lidského zdraví a potenciálu v něm se ukrývajícím. Jako každý člověk, řešíme to, jak se udržet co nejdéle v dobrém zdravotním stavu i přes všechny situace, které nám život přináší. Dnešní doba, není jednoduchá, to si uvědomujeme. Celkové stresové zatížení, rychlost, produktivita, kvalita potravin. Všechny tyhle aspekty a mnoho dalších, nás velmi ovlivňují a tak to pro sebe, ale i pro vás aktivně řešíme. 

Náš tým Doplňse, se skládá z výživových poradců, z trenérů i trenérek, z koučů, konzultantů biohackingu, podnikatelů a dalších odborníků, primárně soustředěných na oblast kvality zdraví a životního stylu. Většinu svého života, jsme zasvětili studiu a praxi v těchto oblastech. Naše zkušenosti a vědomosti, jsme se rozhodli spojit a sdílet, tak pro vás to nejlepší co víme v oblasti lidského zdraví. Informace mají hodnotu, jen když jsou sdílené s ostatními, proto to děláme, proto nám to dává smysl.

Váš tým Doplňse.cz